Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 09-11-2020 15:40

Başkan Kılınç: Geleceğin Adıyaman’ı için çalışıyoruz

Güney Çevreyolunun başlangıcı olarak planlanarak Atatürk Bulvarıyla, Eski Samsat Caddesini birbirine bağlayan noktada sürdürülen Millet Caddesi’ndeki çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, geleceğin Adıyaman’ı için çalıştıklarını söyledi.

Başkan Kılınç: Geleceğin Adıyaman’ı için çalışıyoruz

Her anlamda daha da gelişmiş bir Adıyaman için yoğun bir gayret ortaya koyan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, şehrin ulaşım ağını genişletmek için planlanan Güney Çevreyolunun başlangıcı olarak kabul edilen Millet Caddesi’nde incelemelerde bulundu.
Atatürk Bulvarı ile Eski Samsat Caddesini birbirine bağlayacak olan Bahçecik Mahallesi ile Yunus Emre Mahallesi arasındaki Millet Caddesi’nde sürdürülen çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü ve kısa süre içerisinde tamamlanarak trafiğe açılacağını müjdeleyen Başkan Kılınç, yaptıkları ve yapacakları çalışmalarla halkın gönlüne girmeye devam edeceklerini söyledi.
İnceleme sonrası kısa bir değerlendirmede bulunan Başkan Kılınç, şunları dile getirdi: “Yakın bir zamanda trafiğe açılacak olan Millet Caddesi ve cadde üzerinde yapımı tamamlanan köprüyü inceledik. 1 kilometre uzunluğunda ve 25 metre genişliğinde olacak olan bu önemli çalışmamız gibi yeni projelerimizi de bir bir hayata geçirerek halkımızın gönlüne girmeye devam edeceğiz."

Kaynak : PHA

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA