Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 09-11-2020 19:55

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Alkayış'tan 10 Kasım Atatürk’ü Anma mesajı

AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Av. Mustafa Alkayış, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Alkayış'tan 10 Kasım Atatürk’ü Anma mesajı

AK Parti Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Av. Mustafa Alkayış, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 82. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Alkayış, mesajında şunları paylaştı: "Kahraman milletimizle birlikte baştan ve yepyeni bir devlet kurarak bizlere emanet eden Gazi Mustafa Kemal’i aramızdan ayrılışının 82. yılında saygı ve şükranla anıyorum. Gazi Mustafa Kemal'in bizlere yüklediği tarihi görev; Anayasamızda da ifadesini bulan demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti'ni her bakımdan daha da geliştirerek sonsuza kadar yaşatmaktır. Ne mutlu ki, Gazi Mustafa Kemal tarafından genç nesillere emanet edilen ve en büyük eserim diye nitelendirdiği Türkiye Cumhuriyeti, günümüzde ileri bir demokrasi anlayışı ile taçlanmış olarak gelişmekte ve yine onun gösterdiği hedefler dahilinde varlığını devam ettirerek hızla gelişmektedir. Kurucu Cumhurbaşkanımız Gazi Mustafa Kemal’den bugüne ivmeli bir gelişme gösteren ülkemiz Yeni Türkiye idealleri ile Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve ekip arkadaşlarının omuzlarında 2023 hedefleri doğrultusunda gelişmeye devam etmektedir. Gelecek nesillerimizin de aynı şuur ve inançla ve de bilinçle bu kutsal emaneti bizden büyük bir onurla devralacaklarına, Ülkemizi ve Cumhuriyetimizi çok daha gelişmiş bir devlet haline getirecekleri inancındayım. Bu vesile ile Gazi Mustafa Kemal’i ve kahraman silah arkadaşları ile bu cennet Vatan için canını feda eden tüm şehitlerimizi ve Gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyorum."

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA