Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 12-11-2020 16:35

Başkan Kılınç, Erdem Caddesi’ndeki çalışmaları inceledi

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Erdem Caddesi’nde sürdürülen kaldırım genişletme ve yol yenileme çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Kılınç, Erdem Caddesi’ndeki çalışmaları inceledi

Adıyaman Belediyesi’nin Erdem Caddesi’nde sürdürdüğü çalışmalarda sona yaklaşıldı. Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç da çalışmaları yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Erdem Caddesi’ndeki kaldırım genişletme ve yol yenileme çalışmaları hakkında bilgiler alan Başkan Kılınç, caddedeki esnafla da sohbet ederek, hedeflerinin sorunlarından arındırılmış bir Adıyaman olduğunu ve bunun için gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi.

İncelemeler sonunda bir açıklama yapan Başkan Kılınç, “Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından Erdem Caddesi’nde sürdürülen kaldırım genişletme ve yol yenileme çalışmalarını yerinde inceledik. Uzun zamandır bir yandan koronavirüs salgınıyla mücadele ederken, diğer yandan da asli belediyecilik hizmetlerimizi aksatmadan sürdürmeye çalışıyoruz. İnşallah halkımızın sorunlarını en hızlı şekilde çözerek bize olan sevgi ve güvenlerine layık olmaya devam ederiz” diye konuştu.

Cadde esnafı ise yolda yapılan yenileme çalışmalarından dolayı Başkan Kılınç’a teşekkür etti.

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA