Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 15-11-2020 08:50

Müdür Alagöz, çalışmalar hakkında bilgi aldı

Adıyaman Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Müdür Alagöz, çalışmalar hakkında bilgi aldı

Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeli ile tek tek görüşen Adıyaman Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, kurum personelinin talep ve sorunlarını dinledi.

Daha sonra Müdür Ahmet Alagöz, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tunçmen, Şube Müdürleri Mehmet Bayram ve Mesut Çoşkun ile bir araya geldi.

Eğitim öğretim ile ilgili değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda Ahmet Alagöz, pandemi sürecinde okul ve kurumlarda alınan tedbirler, aşamalı yüz yüze eğitim çalışmaları, normal eğitime geçiş çalışmaları ile okulların fiziki durumları gibi birçok konuda bilgi aldı.

 Alagöz, eğitim öğretim ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Halil Tunçmen ve Şube Müdürleri Mehmet Bayram ile Mesut Çoşkun’a çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğunu memnuniyetini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Tunçmen ise Adıyaman Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz’e teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA