Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 30-01-2021 17:24

Siyasetçi yazar Ulubey: Kılıçdaroğlu'nun yanındayız

Siyasetçi yazar Fatma Ulubey, "Hak, hukuk, adalet mücadelesinin savunucusu genel başkanımızın yanındayız." dedi.

Siyasetçi yazar Ulubey: Kılıçdaroğlu'nun yanındayız

Ulubey, yazılı açıklamasında, Cumhuriyet Halk Partisi'nde bir yere gelen ve bugün yollarını ayıranlara tepki göstererek, "Şunu bilmelidirler  ki, bu arayış AK Parti'nin yanlış politikalarıyla mücadeleden ziyade, onların ekmeğine yağ sürmekten öteye gidemeyecektir."şeklinde ifade etti. 

"Bu partinin, gemisini terk etmeyen milyonlarca neferi var"

"Cumhuriyet Halk Partisi, Cumhuriyetin ve Cumhuriyet kazanımlarının bekçisidir" diyen Ulubey, açıklamasına şöyle devam etti:

"Ülkemize demokrasiyi ve özgürlükleri getiren partidir. Cumhuriyet Halk Partisi savaş meydanlarında kurulmuş, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün en büyük iki eserimden biri dediği, devrimci bir partidir.

Cumhuriyet devriminin ve kazanımlarının  derin yara aldığı bir dönemde,  kurtuluşun tek adresi Cumhuriyet  Halk Partisi'dir. Cumhuriyet Halk Partisi'nde bir yere gelenler ve bugün yollarını ayıranlar şunu bilmelidir ki, bu arayış AK Parti'nin yanlış politikalarıyla  mücadeleden ziyade, onların ekmeğine yağ sürmekten öteye gidemeyecektir. 

Ülkeyi yanlış yönetenlerin 19 yılda yarattığı ekonomik sıkıntılar, yoksulluk, işsizlik, adaletsizlik, adam kayırma anlayışından  kurtulmak için bu ülkenin vatansever insanları "Millet İttifakı "oluşturmuş ve bu ittifak sayesinde birçok büyükşehir belediyesini AK Parti’nin elinden almıştır. Hiç süphesiz ki Millet İttifakı'nın mimarı, CHP'nin dürüst lideri Sayın Kemal Kılıçdaroğlu 'dur.

Daha çok birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gereken bir günde, millet ittifakı içerisinde ayrılık tohumları ekmek, süslü laflarla mensubu bulunduğu partiyi eleştirmek kime hizmet eder bunu kamuoyunun takdirine bırakıyoruz. Bu partinin, gemisini terk etmeyen milyonlarca neferi var.  Cumhuriyet Halk Partisi kadrolarının ve emekçilerinin, halkın iktidarı için daha çok çalışacağız. Hak, hukuk, adalet mücadelesinin savunucu Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu 'nun yanındayız."

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA