Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 02-02-2021 17:50

Başkan Kılınç’tan ‘Daha Yeşil Adıyaman’ projesine teşekkür plaketi

Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Belediyesi tarafından başlatılan ‘Daha Yeşil Bir Adıyaman’ projesine destek veren Sakarya Orman Bölge Müdürü hemşerimiz Ziya Polat ile Adıyaman Orman İşletme Müdürü Mehmet Harbi ve Orman Fidanlık Şefi Hakan Demirbaş’a teşekkür plaketi takdim etti.

Başkan Kılınç’tan ‘Daha Yeşil Adıyaman’ projesine teşekkür plaketi

‘Daha Yeşil Bir Adıyaman’ projesi kapsamında kent genelinde ağaçlandırma seferberliği başlatan Adıyaman Belediyesi, bu anlamda kendilerine destek veren kurum, kuruluş ve şahıslara plaket takdim ederek teşekkür ediyor.

Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ın talimatıyla başlatılan ve Adıyaman’daki ağaçlandırma oranını arttırmak için yoğun bir gayretle devam eden ağaçlandırma çalışması kapsamında Adıyaman Belediyesi’ne desteklerini esirgemeyen Sakarya Orman Bölge Müdürü hemşerimiz Ziya Polat’ı makamında ağırlayan Başkan Kılınç, Polat’a verdiği desteklerden dolayı teşekkür edip, plaket takdim etti.

Yine projenin geliştirilmesi için önemli desteklerde bulunan Adıyaman Orman İşletme Müdürü Mehmet Harbi ile Adıyaman Orman Fidanlık Şefi Hakan Demirbaş’ı da makamında ağırlayan Başkan Kılınç, her iki yetkiliye de ‘Daha Yeşil Bir Adıyaman’ projesine verdikleri desteklerden ötürü teşekkür plaketi takdim etti.

Başkan Kılınç ziyaretler sonunda yaptığı konuşmada, bu anlamlı çalışmada yanlarında olarak destek veren herkese ayrı ayrı teşekkür etti.

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA