Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 21-03-2021 10:30

Hayırseverden beldesine 'hayrat çeşmesi' - Videolu Haber

Adıyaman'ın Kahta İlçesi Bölükyayla Beldesinde yaşamış ve şuanda Adana'da ikamet eden Mustafa Çelenk, beldesine vefa örneği göstererek, babası ve annesi hayrına çeşme yaptırdı.

Hayırseverden beldesine 'hayrat çeşmesi' - Videolu Haber

Kahta İlçesi Bölükyayla Beldesinde yaşamış ve şuanda Adana'da ikamet eden Mustafa Çelenk, babası H.Bekir ve annesi Remziye Çelenk hayratına beldeye hayrat çeşmesi yaptırarak oturma bankları ve bahçenin kilitli parke taşı ile çevre düzenlemesi yapacağı sözünü de verdi.

Yaptığı yatırımlardan dolayı hayırsevere teşekkür eden Bölükyayla Belde Belediye Başkanı Gaffari Akkuş, şu ifadeleri kullandı:

"Adana da ikamet eden Bölükyaylalı akrabamız H.Bekir ve Remziye Çelenk hayratına, oğlu Mustafa Çelenk tarafından beldemiz civarında bulunan "Şeğ Halil (Şığella)" Ziyaretinde bir Çeşme yapıldı. Bunun yansıra oturma bankları ve bahçenin kilitli parke taşı ile çevre düzenlemesi yapacağı sözünü verdi. Allah şimdiden hayırların kabul etsin. Bunun yansıra oturma bankları ve bahçenin kilitli parke taşı ile çevre düzenlemesi yapacağı sözünü verdi. Allah şimdiden hayratını kabul etsin inşallah." 

Mustafa Çelenk ise Belediye Başkanı Gaffari Akkuş'a verdiği destek ve emeklerinden ötürü ve beldeye hizmetlerinden ötürü teşekkür etti.

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA