Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 21-03-2021 11:16

Başkan Yıldırım: Halkımızın sağlığı ile oynamak isteyen işletmelere göz açtırmıyoruz

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde Gölbaşı Belediye ekipleri ve Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü ekipleri tarafından marketlerde pandemi ve etiket denetimi gerçekleştirildi.

Başkan Yıldırım: Halkımızın sağlığı ile oynamak isteyen işletmelere göz açtırmıyoruz

Gölbaşı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü ekipleri tarafından pandemi nedeniyle fiyat ve tarihi geçmiş ürün denetimi gerçekleştirildi.

Ekipler tarafından ilçede faaliyet sürdüren marketlerde bulunan ürünlerin tarihi kontrol edilerek ürünlerde yapılan fiyat etiketi denetimi yapıldı.

Pandemiden faydalanmak isteyen işletmelerde denetim gerçekleştirirken denetimlerin aralıksız olarak sürdürüleceği ifade edildi.

Denetimlerin aralıksız olarak sürdürüleceğini söyleyen Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım," Pandemiyi fırsata çevirmek isteyenlere asla izin vermedik ve vermeyeceğiz. Halkımızın sağlığı ile oynamak isteyen işletmelere göz açtırmıyoruz. Özellikle ilçemizde pandemiyi fırsat bilerek etiketlerle ilgili çalışmalarımız aralıksız sürecektir. Halkımızın sağlığı ile oynamaya çalışanlara izin vermeyeceğiz."dedi.

 

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA