Advert Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 14-04-2021 14:16

Vali Çuhadar'dan hayırseverlere destek çağrısı

Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, hayırseverleri ihtiyaç sahibi ailelerin yüzünü güldürmek ve gönüllere dokunabilmek amacıyla düzenlenen yardım kampanyasına destek olmaya davet etti.

Vali Çuhadar'dan hayırseverlere destek çağrısı

Vali Mahmut Çuhadar, yaptığı yazılı açıklamasında, Ramazan ayının paylaşma yardımlaşma ve dayanışmaya vesile olan mukaddes bir ay olduğunu ifade etti.

Vali Çuhadar, şunları kaydetti:

"Değerli Adıyamanlı hemşehrilerimiz, bilindiği gibi 11 ayın sultanı Ramazan ayına girmiş bulunmaktayız. Ramazan ayı paylaşma, yardımlaşma ve dayanışmaya vesile olan mukaddes bir aydır. Valilik olarak bu mübarek ayda ilimizdeki ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmek ve gönüllere dokunabilmek amacıyla siz kıymetli hayırseverlerimizin desteği ile bir yardım kampanyası düzenlemiş bulunuyoruz.

Bu kapsamda, maneviyatın zirve yaptığı bu mübarek ayda ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın sofrasına bir lokma da ben göndereyim diyorsanız başlatılan yardım kampanyasına destek olmak isteyen vatandaşlarımız Adıyaman Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının Ziraat Bankası IBAN No. 41 001 0016 7837 4000 3550 35 no'lu hesabına bağışta bulunabilirler."

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA