Advert Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 22-04-2021 15:12

Başkan Turanlı’nın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

Adıyaman'ın Kahta ilçe Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolaysıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Turanlı’nın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

Turanlı mesajında, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, koronavirüs salgını sebebiyle okullarda kutlanamayacağını söyledi.

Turanlı, şu ifadeleri kullandı:

“Gönül isterdi ki doya doya coşkuyla, geleceğimiz olan çocuklarımızla bu mutlu günü kutlayalım. Her zaman meydanlarda kutladığımız bayramımızı gelecek yıllarda yine aynı heyecan ve coşkuyla kutlayabilmemiz için alınan tedbirlere hep birlikte uymalıyız. Korona sürecini hep birlikte sağlıklı bir şekilde atlattıktan sonra, çocuklarımızın güzel bayramını hep birlikte kutlama sözünü veriyorum. Korona günlerine kutlayamadığımız 23 Nisan Çocuk Bayramını Allah'ın izniyle korona virüsünden sonra güzel bir etkinlikle hep beraber tekrar kutlayacağız. Sevgi dolu yürekleri ve pırıl pırıl yüzleriyle bu güne anlam katan çocuklarımızın, milletimizin ve değerli Kahtalı hemşehrilerimin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını tebrik ediyor, sevgi ve saygılar sunuyorum."

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA