Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 30-05-2021 16:38

LGS adaylarından hazırlık kursuna yoğun ilgi

Adıyaman Belediyesi tarafından, LGS’ye hazırlanan öğrenciler için ücretsiz verilmeye başlanan online LGS tekrar kampı yoğun ilgi görüyor.

LGS adaylarından hazırlık kursuna yoğun ilgi

6 Haziran Pazar günü yapılacak olan Liselere Geçiş Sınavı (LGS) öncesi Adıyamanlı öğrencilere önemli bir hizmet sunan Adıyaman Belediyesi’nin öğrencilerin son eksiklerini tamamlamalarını sağlamak amacıyla başlattığı ücretsiz online LGS tekrar kampı yoğun ilgi gördü.

Online ücretsiz tekrar kursuna 700’e yakın öğrencinin kayıt yaptırarak katıldığını söyleyen yetkililer, derslerin oldukça verimli geçtiğini belirtti.

Gelecek hafta sonu yapılacak olan sınav öncesi bu kursun öğrenciler için faydalı olacağına inandıklarını da sözlerine ekleyen yetkililer, şunları dile getirdi:

“LGS’ye girecek olan 8. sınıf öğrencilerimizin eksiklerini tamamlamalarına yardımcı olmak için başlattığımız online LGS tekrar kampı büyük bir keyifle devam ediyor. Tamamen ücretsiz olan bu kampımızda derslerin genel tekrarı yapılarak öğrencilerimizin eksikleri gidermeye çalışılıyor. Alanında uzman eğitmenlerimizin verdiği Türkçe, Matematik, İnkılâp Tarihi, Fen Bilimleri, İngilizce ve Din Kültürü dersleriyle dolu dolu bir kamp programı gerçekleştiren öğrencilerimiz, yoğun programdan sıkıldıklarında farklı etkinliklere de katılabiliyor. İnşallah bu projemiz öğrencilerimize katkı sağlar ve Adıyaman’ımız bu alanda üst sıralarda yer alır.”

 

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA