Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 01-06-2021 17:38   Güncelleme : 01-06-2021 18:34

Başkan Yıldırım: Basın bizim için yol göstericidir - Videolu Haber

GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz, Adıyaman'ın Gölbaşı ilçe Belediye Başkanı İskender Yıldırım’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Yıldırım: Basın bizim için yol göstericidir - Videolu Haber

Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım, GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz'ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek çalışmaları ve devam eden projelerle ilgili bilgi verdi.

Yıldırım: Kamu adına görev yapan basını önemsiyorum

Yıldırım, basının uyarı eleştirilerini önemsediklerini vurgulayarak şu ifadelere yer verdi:

“...Gölbaşı ilçemiz Adıyaman’ın en önemli ilçelerinden biri, burada özellikle Gölbaşı için kararlar aldığımızda belediyede encümeninin tamamının oyuyla kararlar almaya çalışıyorum, benim için oy çokluğu değil oy birliği önemli. Aynı zamanda kamu adına görev yapan basını önemsiyorum. GAP Gazeteciler Birliği Genel Başkanı Zeynel Abidin Kıymaz, Adıyaman için ülkemiz için kafa yoran çaba sarf eden biri, onu ve yönetim kurulu üyelerini ilçemizde ağırlamaktan gururluyum. Basın bizim için yol göstericidir.” 

Kıymaz: Her alanda gelişimi hususunda atılacak her adımı destekleyeceğiz

Genel Başkan Kıymaz ise 1970-1971 dönemi  Gölbaşı Gazi ilkokulunda okuduğu için Gölbaşı’nın kendisi için ayrı bir önem taşıdığını belirterek, “… Çocukluğumda ilkokul 4. sınıfı burada okudum, güzel anılarım hatıralarım var. Bu ilçemizin diğer ilçelerden avantajı var. Transit yol güzergâhı üzerinde, demiryolu tren ulaşımı var. Tabiat parkı gölü ve doğal güzellikleriyle güzel bir ilçemiz. Gölbaşı ilçemizi önemsiyoruz, ilçede sosyal kültürel aktivitelere destek vereceğiz, bölgenin her alanda gelişimi hususunda atılacak her adımı destekleyeceğiz .”ifadelerini kullandı.

 

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA