Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 02-06-2021 12:50   Güncelleme : 02-06-2021 13:00

Kahta SYDV Müdürü Şenel Gökay, görevine başladı

Adıyaman’ın Kahta Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na (SYDV) atanan Şenel Gökay, görevine başladı.

Kahta SYDV Müdürü Şenel Gökay, görevine başladı

Kahta Sosyal Yardımlaşa ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Müdürlüğü’nü vekaleten yürüten Şenol Kuştepe’nin ardından Kahta SYSD Vakıf Müdürlüğü’ne Şenel Gökay atandı.

Kırıkkale SYDV Müdürlüğü’nden Kahta SYDV Müdürlüğü’ne atanan Gökay, Kahta’da Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Kanunu’nun amacına uygun hizmet etmeye gayret edeceğini söyledi.

Gökay, “Daha önce olduğu gibi bundan sonra da aynı şekilde, yardıma muhtaç ve ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya gayret edeceğiz. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışm Vakfı’nın kaynaklarını etkin bir biçimde kullanılmasını sağlayarak, temel ihtiyaçlarını karşılamaktan yoksun nüfusun en yoksul diliminde yer alan vatandaşlarımıza doğruluk, eşitlik ve objektiflik kriterlerine bağlı kalarak sosyal yardımlarla destekleyeceğiz. Kahta’da da bu anlamda Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışmayı Teşvik Kanunu’nun amacına uygun hizmet etmeye gayret edeceğiz” diye konuştu.

Şenel Gökay Kimdir?

15.01.1976 tarihinde Gaziantep ili Araban ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Gaziantep ili Araban ilçesinde tamamladı.

1993-1997 yılları arasında Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F. Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. 2004-2014 yıllarında Araban Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nda çalıştı.

30.10.2014 tarihinde Kırıkkale ili Keskin İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın müdürü olarak çalışmaya başladı.

Halen Keskin’de çalışmakta iken geçtiğimiz günlerde Kahta SYDV Müdürü olarak yeni görevine başladı.

Kaynak : PHA

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA