Advert

AK Parti, Yeni Mahalle’de Seçmenle Bir Araya Geldi - Videolu Haber

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı tarafından Yeni Mahalle'de düzenlenen mahalle buluşmaları kapsamında mahalle sakinleri ile bir araya gelen AK Parti yönetimi mahalle sorunlarını dinleyerek yapacaklarını dile getirdiler.

AK Parti, Yeni Mahalle’de Seçmenle Bir Araya Geldi - Videolu Haber
AK Parti, Yeni Mahalle’de Seçmenle Bir Araya Geldi - Videolu Haber
Bu içerik 956 kez okundu.

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıya AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Yalçın, partililer ile çok sayıda mahalle sakinleri katıldı. 
-"YENİ MAHALLE'NİN GÖNLÜMÜZDE YERİ FARKLI"
Toplantıda konuşan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, Yeni Mahalle'nin kendileri için farklı anlamları olduğunu söyledi. Kendisinin de 12 yıl Yeni Mahalle’de ikamet ettiğini, bu yüzden mahallenin kendisini için özel bir önemi olduğunu belirten Alkayış şunları dile getirdi:
"Yeni Mahalle’de 20 bin seçmen, 53 tane sandık var. Dolayısıyla Adıyaman'ın en büyük mahallesi. O vesileyle Yeni Mahalle'nin hem gönlümüzde yeri farklı, hem de sorumluluk açısından parti olarak sorumluluk açısından bizim için hassas bir mahalle. Bu mahallemizdeki çalışmamız, gayretimiz, alacağımız oyları vatandaşımızın teveccühünü sandığa ne kadar yansıyacağının da önemli bir kriter. O vesileyle Yeni Mahalle bizim için önemli. İnşallah seçim sabahına kadar Yeni Mahalle'de yoğun gayretlerimiz olacak. Kadın kollarımız, gençlik kollarımız kendi alanlarında, ana kademe kendi alanlarında çalışacak. Bizim AK Parti olarak belediye meclis üyelerimizle adaylarımızla belli oldu. Onlar kendi sahalarında inşallah gayret gösterecekler. Biz buradaki bütün seçmenlerimizin, bütün yurttaşlarımızın, bütün hemşerilerimizin AK Parti olarak oylarına talibiz. Yeni Mahalle gibi düşünüyoruz, Yeni Mahalleli gibi yaşıyoruz. Duruşumuz aynı. Dolayısıyla Yeni Mahalle'deki her kardeşimiz hiç tereddüt etmeden oyunu Doktor Süleyman Kılınç'a, AK Parti'ye, Recep Tayyip Erdoğan'a oyunu rahatlıkla verebilir. Bu vesileyle Rabbim gayretlerimizi arttırsın. Yeni Mahalle'yle ilgili ebetteki hem muhtarımız hem mahalle başkanımız belediye başkan adayımıza ilettiği sorunlar var. Dikkatle takip ediliyor. Özellikle Süleyman hocamın ‘buranın kronik halkın bizden beklentisi nedir’ şeklinde teşkilatlarından talebi oldu. Onlar da kendisine iletildi. Dolayısıyla belediye başkan adayımız hocamız bir mahalleye gittiği zaman daha önceden oradaki sorunun ne olduğunu, oradaki yurttaşların bizden beklentisi ne olduğunu yakın olarak biliyor. Bilgi notu olarak kendisine sunuldu. O vesileyle inşallah sizlerle beraber yol alacağız. Ben bu toplantının hayırlara vesile olmasını temenni ediyor saygılarımı sunuyorum.”
-"BİZ BÜYÜK HAYALLER KURDUK VE O HAYALLERİ HEP BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ"
AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin ise, Yeni Mahalle’nin kendisine düşeni yaptığını ve yapacağını kaydetti.
Verecekleri her sözün icraat olacağını dile getiren Dağtekin şunları söyledi:
“Allah nasip eder inşallah Süleyman Kılınç başkan olursa, biz büyük hayaller kurduk ve o hayalleri hep birlikte gerçekleştireceğiz. Adıyaman'ımızda bugüne kadar eksikliklerimiz vardı, bundan sonra da olacak ama hep bir birimizi daha iyi tamamlamaya ve daha iyi tamamlatmaya gayret edeceğiz. Onun için bizde hamdolsun birlik var, beraberlik var ve asıl sorunumuz bugün bence bunu aşabilmenin güzelliğidir. O sorunu aştın mı eğer bir ailede birlik, düzen yoksa gerisi boş ama teşkilatla birlikteysen ve ekiplerle birlikteysen, belediye ekibi olarak bugün Hüsrev başkanımıza defalarca teşekkür ettik. Kendisine yine teşekkür ediyoruz. Hiçbir aday adayı onun erdemliliğini gösteremedi. Hepimize örnekti.”
-"GÜCÜMÜN YETTİĞİ, ELİMİN GİTTİĞİ KADAR HAKKIMIZI SAVUNMAK İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞACAĞIZ"
AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Süleyman Kılınç da, Adıyaman’ın huzur kenti olduğunu vurguladı.
Yeni Mahalle’nin de huzur kenti Adıyaman’ı temsil ettiğinin altını çizen Kılınç şunları kaydetti:
"Değişik yerlerden gelen, değişik düşüncede olan insanlar var aramızda. Biz bu anlamda bir hekim olarak tüm insanlara aynı mesafedeysek, bundan sonra da aynı şekilde diline, dinine, ırkına, cinsine kesinlikle bakmayacağız. Belediye kamunun malıdır, sizin malınızdır. Benim babamın malı değildir. Ben sadece bir emanetçiyim. Gücümün yettiği, elimin gittiği kadar hakkımızı savunmak için canla başla çalışacağız. Görebildiğim kadar bu anlamda içiniz rahat edebilir. Amacımız sizlere hizmet etmek, şehrimizi imar, sizleri ihya etmek. Tabiî ki şehrimizin sorunları var. Tüm yerlerde, tüm illerde ciddi sorunlar var. Trafik ciddi sorun, yeşil alan ciddi sorun, istihdam ciddi sorun. Ciddi bir işsizlik oranı var. Başka sorunlarımız var. Sosyal, kültürel ciddi sorunlarımız var. Gençlerin sorunları var. İnternet bağımlılığı, uyuşturucu bağımlılığı, alkol bağımlılığı, sigara, bunlarla baş etmemiz lazım. Bu anlamda annelerimiz çok daha dertli, erkekler biraz daha vurdumduymaz. Bunun da farkındayız. Onlar o ıstırabı çok daha derinden hissediyorlar. Bu anlamda gece-gündüz demeden çalışmamız lazım. Çalışabilmemiz için sizin bize destek olmanız lazım. Yeni Mahalle'de bir önceki seçinde oyumuz biraz düşüktü, AK Parti'nin oyu biraz düşüktü."

 

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çelikhan’da Yılın İlk Karı Yağdı
Çelikhan’da Yılın İlk Karı Yağdı
Yaşama Yol Ver Projesi Hız Kesmeden Devam Ediyor
Yaşama Yol Ver Projesi Hız Kesmeden Devam Ediyor