Advert

BESNİ AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI İSTİFA ETTİ

ADIYAMAN Besni AK Parti Gençlik kolları Başkanı Ahmet Yıldız, Gençlik kollarından ve Belediye Meclis adaylığından istifa etti.

BESNİ AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI İSTİFA ETTİ
BESNİ AK PARTİ GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI İSTİFA ETTİ
Bu içerik 2694 kez okundu.

AK Parti Besni Gençlik Kolları Başkanı ve Belediye Meclis üyesi adayı Ahmet Yıldız, partideki tüm görevlerinden istifa ettiğini açıkladı. Gençlik kolları başkanlığı ve Belediye Meclisi adaylığından istifa ettiğini belirtti.

Ahmet Yıldız yaptığı açıklamada, “Partiye emek vermiş kişilerin uzaklaştırıldığını ve küstürüldüğü, büyük bir arzu, heyecan ve gururla görev yaptığım Ak Parti Besni Gençlik Kolları Başkanlığı’ndan bugün itibariyle üzülerek istifa ediyorum. Dava adamı olarak ve tüm fedakarlıkları yaparak yola çıktığım bu kutlu yolda önüme defalarca engel konuldu. Ciddiye alınmadık, telefonlarımıza dahi cevap verilmiyordu. Parti içerisindeki eski yeni kavramı had safhaya ulaştı. Bu güne kadar partiye emek vermiş zor günlerinde partimizin ve teşkilatın yanında samimiyetle duran ağabeylerimiz, kardeşlerimiz bir bir uzaklaştırılmaya çalışıldı ve bir kısmı durduk yere küstürüldü. Bunları yapanların samimi ve iyi niyetli olduklarını düşünmüyorum. Amaçları partiyi bölmek ve zayıflatmak. Çünkü seçime çok az bir süre kalmasına rağmen, her bir oyun büyük kıymeti varken niçin insanlar küstürülür. Bu oyunlar sadece benim üzerimden oynanmadı. Bunların haricinde parti içerisinde bir düzensizlik var. Her kafadan bir ses çıkıyor. Herkes birbirinden habersiz. Teşkilat yöneticileri telefonlarımıza dahi bakmıyor. Kısacası partimiz de başarı gösteren, samimi olan kişilerin önünün kesilmesi onların saf dışı edilmesi için her türlü iftira, ayak oyunları ne gerekiyorsa yapıyorlar.

Bu yaşananlar parti yöneticileri tarafından görülmüyor mu? Görülüyorsa niçin müdahale edilmiyor. Bu şahısların partimize tamamen zarar verdiklerini göz önündedir. Bugüne kadar hiçbir hukuk dışı, gayri ahlaki ve akçeli işin içinde olmadım ve bundan sonrada olmayacağım. Dürüst ve samimi insanlara sahip çıkmalıyız. Bu insanlar iftira ve karalamalarla yıpratılmaya çalışılıyor, gerçekler asla örtbas edilemez. Bizim samimiyetimize gelince herkes ne yaptığımı iyi biliyor. Aday adaylık sürecinden hemen sonra dedikodulara mahal vermemek adına çalışmakta olduğum iş yerimden istifa ederek, davamın arkasında yüreğim ile durdum. Yaptığım tüm çalışmalarım göz önündedir. Bu zaman zarfında davama kendi imkanlarım doğrultusunda tüm fedakarlıkları göstererek buraya getirdim. Bu çalışmalarım akıbetinde farkında olmadan herhangi kalbini kırdığım, üzdüğüm veya incittiğim dava arkadaşlarımın ve Besni’li hemşerilerimin affına sığınıyorum. Besni Teşkilatını bıraktım diye, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgimden vazgeçmedim, bundan beni kimse alı koyamaz. Bu duygu ve düşüncelerle büyük bir onur ve gururla yürüttüğüm Gençlik Kolları Başkanlığı’ndan ve Belediye Encümen Üyesi Adaylığından istifa ediyorum” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çelikhan’da Yılın İlk Karı Yağdı
Çelikhan’da Yılın İlk Karı Yağdı
Yaşama Yol Ver Projesi Hız Kesmeden Devam Ediyor
Yaşama Yol Ver Projesi Hız Kesmeden Devam Ediyor