Advert

Kılınç, 'Hizmeti Şehrin En Ücra Köşesine Kadar Götüreceğiz'

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, şehrin en ücra mahallesine kadar hizmet götürmek için gece-gündüz demeden çalışıyor.

Kılınç, 'Hizmeti Şehrin En Ücra Köşesine Kadar Götüreceğiz'
Kılınç, 'Hizmeti Şehrin En Ücra Köşesine Kadar Götüreceğiz'
Bu içerik 69 kez okundu.

31 Mart seçimlerinde halkın büyük teveccühü ile Adıyaman Belediye Başkanlığı görevine seçilen Dr. Süleyman Kılınç, şehrin en ücra köşesine kadar hizmet götürebilmek için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Ekibiyle birlikte yoğun bir çalışma temposu içerine giren Başkan Kılınç, bir yandan ilin temel sorunlarını ortadan kaldıracak projelerin takibini yaparken, diğer yandan da mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek mahallelerin sorunları hakkında bilgi ediniyor.

Son olarak Bahçecik, Varlık ve Yunus Emre mahallelerinin muhtarlarını makamında ağırlayan Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, muhtarlardan mahallelerinin sorunları hakkında bilgi aldı.

Adıyaman Belediye Başkan Vekili Demirhan Seçilmiş’in de hazır bulunduğu görüşmede Bahçecik Mahallesi Muhtarı Mehmet Yolcu, Varlık Mahallesi Muhtarı Salih Özmen ve Yunus Emre Mahallesi Muhtarı Ömer Aslan ile bir süre görüşen Başkan Kılınç,  Adıyaman Belediyesi olarak hizmeti şehrin en ücra köşesine kadar götürmeyi hedeflediklerini dile getirdi.

Kılınç, bunun en doğru yolunun da muhtarlarla ortak hareket etmek olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

“Muhtarlık makamı, halkla devlet arasında bir köprüdür. Bundan dolayı bizde mahallelerimizde yapacağımız çalışmaları muhtarlarımızın ve mahallelinin talepleri doğrultusunda gerçekleştireceğiz. Bundan dolayı bugün Bahçecik, Varlık ve Yunus Emre mahallelerimizin muhtarlarını buraya davet edip, görüşlerini aldık. Bundan sonra diğer mahallelerimizin muhtarlarıyla da bir araya gelip, onlarında sorun ve taleplerini dinleyeceğiz. Çünkü bizim tek amacımız Adıyaman için el birliğiyle güzel çalışmalara imza atmak. Muhtarlarımıza özverilerinden dolayı teşekkür ediyorum.” 

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
3. Çevre Yolunda Aşınan Yollara Bakım
3. Çevre Yolunda Aşınan Yollara Bakım
İstek ve Şikayetler Artık ‘WhatsApp’ ve ‘Bip’ Destek Hattına İletilebilecek
İstek ve Şikayetler Artık ‘WhatsApp’ ve ‘Bip’ Destek Hattına İletilebilecek