Advert

Memur-Sen, Ali Deniz'le Güven Tazeledi

Memur- Sen Adıyaman İl Temsilciliği'nde temayül yoklaması heyecanı yaşandı. Temayül yoklamasına tek aday olarak katılan Ali Deniz, temayül yoklamasına katılan tüm delegasyonun oylarını alarak Memur Sen Adıyaman İl Temsilciliğine yeniden seçilerek güven tazeledi.

Memur-Sen,  Ali Deniz'le Güven Tazeledi
Memur-Sen,  Ali Deniz'le Güven Tazeledi
Bu içerik 77 kez okundu.

Temayül yoklamasına, Memur -Sen Konfederasyonu Adıyaman İl Temsilciliğine bağlı sendikaların şube başkanları, il temsilcileri ile beraber tüzüklerine göre bildirilen delegeler katıldı.

Birlik ve beraberlik vurgusunun yapıldığı temayül yoklaması sonucunun ardından açıklamalarda bulunan Memur-Sen Adıyaman İl Temsilcisi Ali Deniz, "1995’te Kurucu Genel Başkanımız Merhum Mehmet Akif İnan ile başlayan soylu mücadelemizi, güçlendirerek sürdürüyoruz. 'Yerelden evrensele' şiarıyla başlanan yolculukla Memur-Sen, bugün şehirlerden ilçelere, beldelerden köylere kadar ülkemizin her yerleşim biriminde temsilcileri, üyeleri ve gönüllüleri bulunan en büyük konfederasyon haline geldi" dedi.

Deniz, Memur-Sen'in, örgütlülüğünden aldığı güçle, özgürlük anlayışı ve evrensel sendikacılık ilkelerine bağlılığıyla hareket ettiğini belirterek, şöyle devam etti:

"Memur-Sen bayrağını onurla, izzetle taşıdık, taşıyacağız; yapıcı ve inşacı kimliğimizle sorunların parçası değil çözümün paydaşı olma yolunu seçtik, seçeceğiz. Birlikte yaşama kültürünü hep canlı tuttuk. Ayrıştırıcı değil birleştirici tutum içinde olduk, ötekileştirmeden herkesi kucakladık. Bu düsturla yolumuza devam edecek,  stratejilerimizi oluşturup ve eylemlerimizi gerçekleştirirken hiçbir zaman sadece 'hep ben kazanayım' yaklaşımında olmadık, olmayacağız. Adıyaman'da , milletin ve kamu çalışanlarının kazandığı yol ve yöntemler izleyeceğiz."

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahta’da Uyuşturucu Operasyonu: 3 Tutuklama
Kahta’da Uyuşturucu Operasyonu: 3 Tutuklama
Kantinciler Adıyaman’da Buluştu
Kantinciler Adıyaman’da Buluştu