Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 02-06-2021 15:20   Güncelleme : 02-06-2021 15:33

Aşiret Liderlerinden Başkan Kılınç’a ziyaret

Kadim Aşiretler Federasyonuna bağlı Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi aşiret liderleri Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Aşiret Liderlerinden Başkan Kılınç’a ziyaret

Çeşitli görüşmeler ve ziyaretlerde bulunmak amacıyla Adıyaman’a gelen Kadim Aşiretler Federasyonuna bağlı Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi aşiret liderleri Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a nezaket ziyaretinde bulundu.
Van, Mardin, Bitlis, Elazığ, Şanlıurfa, Batman, Şırnak, Hakkari ve Diyarbakır illerinden aşiret liderlerinin katılımıyla başkanlık makamında gerçekleştirildiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Kılınç, birlik ve beraberliğe gösterdikleri hassasiyetten dolayı aşiret liderlerine teşekkür etti.
Kadim Aşiretler Federasyonu Genel Başkanı Rasim Aslan ise yaptığı konuşmada, misafirperverliğinden ötürü Başkan Kılınç’a teşekkür ederek, Adıyaman’da olmaktan duydukları mutluluğu dile getirdi.
Ziyaret sonunda Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Belediyesi Kadın ve Gençlik Merkezi kursiyerleri tarafından hazırlanan bakır tabloyu Kadim Aşiretler Federasyonu Genel Başkanı Rasim Aslan’a hediye etti.

 

Kaynak : PHA

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA