Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 01-07-2021 13:18

Büyükelçi Panda: Müthiş manzarayı her gittiğim yerde anlatacağım

Hindistan'ın Ankara Büyükelçisi Sanjay Kumar Panda, UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası Listesi'nde yer alan 2206 metre yükseklikte bulunan Dünyanın 8. Harikası Nemrut Dağı'nda gün batışına hayran kaldı.

Büyükelçi Panda: Müthiş manzarayı her gittiğim yerde anlatacağım

Hindistan'ın Ankara Büyükelçisi Sanjay Kumar Panda, UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası Listesi'nde yer alan 2206 metre yükseklikte bulunan Dünyanın 8. Harikası Nemrut Dağı'nda gün batışına hayran kaldı.

Adıyaman'ın Kahta ilçesinde bulunan, UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası Listesi'nde yer alan 2206 metre yükseklikte bulunan Dünyanın 8. Harikası Nemrut Dağı salgın sonrası turizm sezonunun açılmasıyla yerli ve yabancı turistlerin akınına uğradı.

Büyükelçi Panda: Düşündüğümün çok ötesi güzel bir yer

Nemrut’u çok beğendiğini anlatan Panda, “Burası mükemmel bir yer, düşündüğümün çok ötesi güzel bir yer. Bu anıtsal yapıları görmek bu tarihi mekanda olmak farklı bir duygu. Buradaki müthiş manzarayı her gittiğim yerde anlatacağım. Eşim ve ailem burayı çok sevdi. Canlı yayın yaparak burayı oradaki ailemin ve dostlarımın görmelerini istedim." ifadelerini kullandı.

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA