Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 04-07-2021 16:04

Kahta’da ilk defa Ağız ve Diş Sağlığı Acil Polikliniği açıldı

Adıyaman'ın Kahta İlçe Devlet Hastanesinde Ağız ve Diş Sağlığı Acil Polikliniği hizmete girdi.

Kahta’da ilk defa Ağız ve Diş Sağlığı Acil Polikliniği açıldı

Pandemi döneminde kapatılan diş poliklinikleri kısıtlamalarının kaldırılıp, normalleşme dönemine geçmesi ile diş poliklinikleri açıldı.

Kahta’da ilk defa Ağız ve Diş Sağlığı Acil Polikliniği de hizmete girdi. 9 diş hekimi, 1 röntgen teknisyeni, 1 diş teknisyeni ve 2 hemşirenin görev yapacağı poliklinik ile ilgili bilgi veren Kahta Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Mehmet Emin Parlak, her gün gelişen ve büyüyen Kahta için faydalı bir hizmet olacağını ifade etti.

Başhekim Parlak, “Pandemi döneminde kapatılan tüm diş poliklinikleri kısıtlamaların kaldırılıp, normalleşme dönemine geçilmesi ile birlikte hem diş polikliniklerimiz açık hem de ilçemizde bir ilk olan ağız ve diş sağlığı acil polikliniği de hizmete girdi. Polikliniğimizde 9 diş hekimi, 1 röntgen teknisyeni, 1 diş teknisyeni ve 2 hemşire görev yapacak. Her gün gelişen ve büyüyen Kahta’mız için güzel bir hizmeti başlatmış olduk. Hastanemiz Kahta, Gerger, Sincik, Göçeri ve çevre köylerimizden gelen hastalarımızın mağduriyetini ve hastanemizde oluşan yoğunluğun giderilmesi adına halkımızın hizmetine açmış olduğumuz, acil diş polikliniğimiz hafta sonları dahil olmak üzere 7/24 saat vatandaşlarımızın hizmetinde olacaktır.” dedi.

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA