Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 19-07-2021 12:30

Milli Beka Hareketi Besni İlçe Başkanlığı 1. Genel Kurulu Kongresi yapıldı

Adıyaman'da Milli Beka Hareketi Besni İlçe Başkanlığı 1. Genel Kurulu Kongresi'nde tek aday olarak giren Mehmet Kılınç başkan seçildi.

Milli Beka Hareketi Besni İlçe Başkanlığı 1. Genel Kurulu Kongresi yapıldı

Çat Mahallesi’nde bir iş yerinin bahçesinde gerçekleşen kongrede Çarşı Cami imamı Mahmut Özmercan tarafından okunan Kuran’ı Kerim’in ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

Daha sonra divan heyeti seçiminin ardından oylamaya geçildi.

36 üyenin 28’inin oy kullandığı Milli Beka Hareketi Besni İlçe Başkanlığı Kongresinde Mehmet Kılınç tek aday olarak girdiği kongrede başkanlığa seçildi.

Başkan Kılınç, burada yaptığı konuşmasında, “Vatan, bayrak ve millet sevdası ile çıktığımız bu yoldan asla şaşmayacağız. Gençlerimize sahip çıkarak vatanına ve milletine faydalı bireyler olmasını sağlayacağız. Kongremize katılan herkese sonsuz şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Kongreye, Milli Beka Hareketi Adıyaman İl Başkanı Birgül Özdemir, Gaziantep İl Başkanı Mehmet Kara, Kahta İlçe Başkanı Aynur Süt, Gölbaşı İlçe Başkanı Pınar Kördiş, Sincik İlçe Başkanı Yaşar Göç, Çelikhan İlçe Başkanı Nusret Yaman, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, siyasi parti başkanları ve vatandaşlar katıldı.

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA