Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 26-07-2021 16:14

Muhtarlardan, Başkan Kılınç’a ziyaret

Adıyaman Mahalle ve Köy Muhtarları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyesi muhtarlar, Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı ziyaret ederek görüş alış verişinde bulundu.

Muhtarlardan, Başkan Kılınç’a ziyaret

Adıyaman Mahalle ve Köy Muhtarları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa İlik ve yönetimi, Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette kısa bir konuşma yapan Dernek Başkanı Mustafa İlik, her fırsatta kendilerine destek olan Adıyaman Belediyesi’nin bütün birimleri adına Başkan Kılınç’a teşekkürlerini iletti.

Belediye Başkanı Kılınç ise muhtarların ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Muhtarlık, halkla devlet arasında bir köprüdür. Bu kadar önemli bir görevi yürüten muhtarlarımıza destek olmak da devletimizin ve belediyemizin görevidir. Bizde göreve geldiğimiz günden bu yana muhtarlarımızla hep koordine içerisinde olmaya, sorunlarına kulak vermeye ve taleplerini imkanlarımız dahilinde yerine getirmeye gayret gösterdik. İnşallah bundan sonraki süreçte de eksiklerimizi tamamlamış bir şekilde muhtarlarımıza ve mahallelerine gerekli hizmetleri götüreceğiz. Bu vesileyle bizleri ziyaret eden muhtarlarımıza teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Sohbet havasında geçen ziyarette Belediye Başkanı Kılınç, muhtarlarla ilin ve mahallelerinin sorunları üzerine görüş alışverişinde bulundu.

 

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA