Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 20-08-2021 17:28

Gönen, ortaokul müdürleriyle değerlendirme ve istişare toplantısı yaptı

Adıyaman Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, okul müdürleriyle değerlendirme ve istişare toplantılarının üçüncüsünü ortaokul müdürleriyle yaptı.

Gönen, ortaokul müdürleriyle değerlendirme ve istişare toplantısı yaptı

Şehit Fazıl Gürs İmam Hatip Ortaokulu’nda yapılan toplantıya, Maarif Müfettişleri İl Koordinatörü Atıf Bostancı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, okul öncesi ve ilkokul müdürleri katıldı.

2021-2022 eğitim öğretim yılı hazırlıklarının değerlendirilmesinin yapıldığı toplantıda; 2020-2021 öğretim yılının değerlendirilmesi, LGS Değerlendirmesi, okulların temizlik ve tertibi ile ilgili yapılan çalışmalar, ücretsiz ders kitaplarının dağıtımı, okul servislerinin denetimi, yönetim süreçleri, öğrenci başarısını arttırmaya yönelik faaliyetler, öğretmen ve personel ihtiyaçları,  2021-2022 eğitim-öğretim yılı ile ilgili hazırlık çalışmaları ve okullarımızın salgın sürecine uygun bir şekilde yüz yüze eğitim-öğretime hazır hale gelmesi için yapılan çalışmalar görüşüldü.

Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, toplantıda okul müdürlerinin 6 Eylül'de başlayacak olan yüz yüze eğitim öncesi okullarıyla ilgili sorun, istek ve önerilerini dinleyerek, 2021-2022 eğitim öğretim yılının sorunsuz ve başarılı bir şekilde başlaması temennisinde bulundu.

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA