Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 20-08-2021 20:44

Milli Eğitim Müdürü Gönen'le çevrimiçi veli toplantıları

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen, "Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen'le Çevrimiçi Veli Toplantıları" kapsamında 16.08.2021 Pazartesi günü başlayan ve hafta boyunca süren çevrimiçi veli toplantıların sonuncusunu gerçekleştirdi.

Milli Eğitim Müdürü Gönen'le çevrimiçi veli toplantıları

Bir hafta boyunca her gün süren toplantılarda velilerimizle bir araya gelen İl Müdürümüz Sayın Hakan Gönen, 6 Eylül'de başlayacak olan yüz yüze eğitim hazırlıkları, veli, öğretmen ve öğrencilerimizin aşılanma süreci, okullarımızın ve kurumlarımızın salgın döneminde eğitim öğretime hazırlık için aldıkları salgın tedbirleri, kitap okuma alışkanlığı ve okuma kültürünün arttırılmasının önemi, çocuklarımızla sağlıklı iletişimin önemi ve gerekliliği, eğitim süreçlerinin iyileştirilmesi yönünde alınacak tedbirler ve yapılacak projeler, okul - veli işbirliğini sağlayarak eğitimde kalitenin arttırılması gibi konular hakkında bilgilendirme yaptı.
Beş gün süren toplantılara, katılımcı sınırlamasından dolayı 1500 veli katıldı. Katılımcı sınırlamasından dolayı çevrimiçi toplantıya katılamayan velilerimiz için toplantı video izleme sitesi üzerinden de canlı yayınlandı. Veli toplantıları, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hakan Gönen'in velilerin sorularını cevaplaması, istek ve temennilerini dinlemesiyle son buldu.

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA