Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 25-08-2021 15:48

Hayati İnanç’ın ‘Nesl-i Şahane’ konferansına yoğun ilgi

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Adıyaman Şubesi tarafından yürütülen, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Gençlik Projeleri Destek Programı çerçevesinde desteklenen, Adıyaman Belediyesi’nin de paydaşı olduğu ‘Nesl-i Şahane Projesi’ çerçevesinde Adıyamanlılarla buluşan Hayati İnanç, ‘Nesl-i Şahane’ konferansıyla katılımcılara unutulmaz bir gece yaşattı.

Hayati İnanç’ın ‘Nesl-i Şahane’ konferansına yoğun ilgi

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın destekleriyle, Adıyaman Belediyesi ile Yeşilay Şube Başkanlığı, Adıyaman Üniversitesi ve Hayathanem Cafe tarafından Adıyaman’a davet edilen Yazar-Avukat ve TRT Program Sunucusu Hayati İnanç, Adıyamanlılarla buluştu.

Adıyaman Üniversitesi M. Vehbi Koç Konferans Salonunda gerçekleştirilen ‘Nesl-i Şahane’ konulu konferansa Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut, Adıyaman Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Oruç, Yeşilay Bölge Koordinatörü Hakan Özöncel, Yeşilay Adıyaman Şube Başkanı Efkan Ketenci ile vatandaşlar katıldı.

Yoğun ilgi nedeniyle içeri giremeyen Adıyamanlılar ise, salon dışında kurulan dev ekranda programı takip etti. Konferans, Vali Mahmut Çuhadar, Rektör Prof. Dr. Mehmet Turgut, Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Oruç ile Yeşilay Şube Başkanı Hakan Özöncel’in, Hayati İnanç’a, çeşitli hediyeler takdim etmesiyle sona erdi.

 

 

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA