Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 27-08-2021 13:28

Erdemoğlu ailesinden selzedelere ‘2 Milyon TL’ destek

Merinos Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Erdemoğlu, Türkiye'de yaşanan her türlü felaketin ardından Erdemoğlu ailesinin her zaman desteğe hazır olduğunu belirterek, sel felaketinde yaralarının sarılması için başlatılan kampanyaya 2 Milyon TL bağışta bulunduklarını açıkladı.

Erdemoğlu ailesinden selzedelere ‘2 Milyon TL’ destek

“Devletimiz var olduğu sürece bizler varız”

Ali Erdemoğlu, destek açıklamasında; “Erdemoğlu ailesi olarak devletimize ve milletimize imkanlar ölçüsünde her zaman destek olmaya çalışmaktayız. Tüm vatandaşlarımızı yasa boğan sel felaketinde mağdur olan vatandaşların mağduriyetlerinin giderilmesine destek vermenin önemli bir insanlık ve vatandaşlık görevidir. Devletimiz var olduğu sürece bizler varız. Onun için ülkemizin karşılaştığı her türlü felaketlerde hem devletimizin hem de milletimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Karadeniz bölgesinde yaşanan bu sel felaketinden etkilenen vatandaşlarımızın yaralarının sarılması için 2 milyon lira bağışta bulunduk. İmkanlar ölçüsünde her zaman elimizi taşın altına koymaya hazırız. 
Milletimizin refahı ve devletimizin bekası için her zaman katkı sağlamaya devam edeceğiz. Yüce Rabbim bu tür felaketleri bir daha milletimize yaşatmaz İnşallah. Ülkemize ve milletimize geçmiş olsun” ifadelerine yer verdi.

 

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA