Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 27-08-2021 14:50

Başkan Alkayış: 20 yıllık ‘AK’ icraatlarını sahada broşürlerle halkımıza anlatacağız

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Merkez İlçe Başkanı Av. Mustafa Alkayış, İl Başkanı Mehmet Dağtekin’nin talimatları ile AK Parti’nin 20 yılda merkez ilçelerde yaptığı icraatları 35 bin adet broşürle vatandaşlara tek tek anlatacaklarını söyledi.

Başkan Alkayış: 20 yıllık ‘AK’ icraatlarını sahada broşürlerle halkımıza anlatacağız

Başkan Alkayış, AK Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, İl Başkanı Mehmet Dağtekin ile birlikte Buğdaycılar Sitesi, Çimentocular Sitesi, Oto Galericiler Sitesi ve Küçük Sanayi Sitesini ziyaret ederek, esnaflarla bir araya gelerek çalışmalara start verdiklerini söyledi.

Başkan Alkayış, ziyaretler sonrasında yaptığı açıklamada; “Bu  çalışma yapılırken il genel meclisimizin köylerimizde yaptığı hizmetler, belediyemizin şehir merkezinde yaptığı hizmetler ve hükümetimizin yaptığı hizmetler de kayıt altına alınmış oldu. Broşür, merkez ilçe sınırları içerisinde bulunan 33 mahallemiz ile 135 köyümüzde yaşayan tüm hemşerilerimize ulaştırılacak inşallah. Bu broşürlerimiz esnafından, çiftçisine, emeklisinden, işçisine halkımızın tüm kesimlerine, Sivil toplum örgüt temsilcilerine ve basınımıza kavuşturulacak. Broşür hazırlanırken AK Parti’mizin 2001 tarihinden günümüze kadar yaptığı eserleri kısaca hatırlatacak bir anlayış içerisinde olundu. Tatbiki hükümetimizin yaptığı tüm hizmetleri broşüre sığdırmak mümkün değil. Bu nedenle belli seviyedeki hizmetleri halkımızın bilgisine sunmak istedik. Bu çalışma yapılırken AK Partimizin 20 yılda ne kadar büyük hizmetlere imza attığını bir daha gördük. Memleketimiz de hem Merkezi hizmetlerin hem de yerel hizmetlerin memleketimizin çehresini değiştirdiği ve memleketimizin atılım yaşadığı yapılan eserler ile sabittir. Hizmet siyasetinin adresi olan AK Partimiz inşallah halkımızın devam eden desteği ve teveccühü ile icraatlarına devam edecek. Merkez İlçemizdeki her bir hanenin kapısını çalarak partimizin yaptığı hizmetleri anlatacağız. Bu çalışmanın asıl mimari İl Başkanımız Mehmet Dağtekin'e ve broşürün hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA