Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 27-08-2021 21:16

Gönen, okul ve kurum müdürleriyle online toplandı yaptı

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, 2021-2022 eğitim öğretim yılı hazırlıkları kapsamında il genelindeki okul ve kurum müdürleri ile çevrim içi toplantı yaptı.

Gönen, okul ve kurum müdürleriyle online toplandı yaptı

Toplantıda; yeni eğitim öğretim yılının sağlıklı, huzurlu, başarılı bir şekilde yürütülmesi için atılacak adımlar ve yüz yüze eğitimde dikkat edilmesi gereken hususlar ele alındı.

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Çalışkan'ın dilek ve temennileriyle başlayan toplantı, gündem maddelerinin görüşülmesiyle devam etti.

Gündemin ilk maddesinde yer alan yüz yüze eğitim hazırlık çalışmaları değerlendirilerek 6 Eylül'de yüz yüze eğitime başlayacak olan okullarda hijyen ve temizlik malzemelerinin eksiksiz olarak tedarik edilmesi, maske ve hijyen setlerinin öğretmen ve öğrencilere dağıtımının gerçekleştirilmesi kararlaştırıldı.

Ayrıca okul ve kurumların bakım onarım ihtiyaçları, personel ve yurt-pansiyon durumları, PCR testi uygulanması, aşılanma oranları, destekleme ve yetiştirme kursları gibi konular ayrı ayrı detaylı bir şekilde görüşüldü.

Toplantıda, Maarif Müfettişleri İl Koordinatörü Atıf Bostancı ve Ar-Ge Birim Sorumlusu Soner Mutlu tarafından alanlarıyla ilgili bilgilendirme yaptı.

 

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA