Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 01-09-2021 14:52

Çocukluk merakı kazanç kapısı oldu - Videolu Haber

Adıyaman’da faaliyette bulunan Garaj 02 İşletme Sahibi Abdurrezzak Karasu, gelişen ve büyüyen teknoloji karşısında binlerce lira değerindeki araçlarını korumak isteyen vatandaşların tercihlerinin seramik kaplamaya olduğunu söyledi.

Çocukluk merakı kazanç kapısı oldu

 - Videolu Haber

Eski yada yeni model araçların kaporta koruma işlemlerini yapan Abdurrezzak Karasu, Perre Haber Ajansı (PHA) muhabirine seramik kaplama, çizik giderme, pasta-cila uygulamaları hakkında bilgi verdi.

“Sürücüler araçlarını seramik kaplamayla koruyor”

Yapılan koruma uygulamaları sayesinde sürücülerin araçlarını koruma duygusunu bir nebzede olsun azalttıklarını söyleyen Karasu, “Son 5 yıldır ‘Garaj 02’ marka adımızla profesyonel olarak pasta-cila, seramik kaplama, temizlik, çizik giderme araç uygulama yeri olarak faaliyet gösteriyoruz. Bu işin alt yapısını çocuklukta başlayan merakımız oluşturdu. Tabi ardından süreli iş deneyimimizin büyük katkısı oldu. Merakımızla birlikte bu işi nasıl geliştireceğimiz konusunda birtakım çalışmalarımız oldu. Çalışmalarımız sonunda deneyimimiz ve el becerimizin meyvesini topluyoruz. Gelişen teknolojiyi ayak uydurarak, en kaliteli hizmeti vermeyi prensip edindik” dedi.

Korona virüs (Covid-19) salgınıyla birlikte iş yoğunluğu artan sektörler arasında yer aldıklarını kaydeden Karasu, “Pandemide birçok işyeri bu durumdan olumsuz etkilendi. Bizim alanımız daha detaylı yıkama dezenfekte işleri olduğundan dolayı işlerimizde artış yaşandı. Kapalı olduğumuz zamanlar oldu ama şimdi işimiz olmadı dersek yalan olur. Dezenfekte, temizlik, yıkama bu branşlarda daha yoğunluk oldu. Eskiden bu kültür yoktu. Aracı olan insanlar normalde ayda bir, iki ayda bir getirirdi. Ama bu hastalıktan dolayı daha yoğunluk oldu. Haftada bir getiriyorlar, ilgi alaka daha çok oldu. Bizi çok etkilemedi” dedi.

Büyük paralar ödenerek alınan araçların zarar görmemesi için yapılan uygulamalarının koruma noktasında büyük önem taşıdığını dile getiren Karasu, “Biz Garaj 02 ailesi olarak nasıl memleketimize iyi hizmetler sunuyoruz. Araçlarını seven vatandaşlarımız daha kaliteli işlem yaptırmak için güvenilir ellerle çalışmalarını tavsiye ediyoruz. Çünkü araç alırken yaşanan özverinin, sonrasında yaşanan bakım ve koruma işlemleri aynı özveriyi istiyor” diye konuştu.

 

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA