Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 01-09-2021 18:04

AK Parti Milletvekili Aydın: Adıyaman’da daha güzel yatırımlar yapacağız - Videolu Haber

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adıyaman İl Başkanlığı tarafından hazırlanan ve içeriğinde yatırımları anlatan el broşürlerini vatandaşlara dağıtan AK Parti Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, “Adıyaman’da daha güzel yatırımlar yapacağız” dedi.

AK Parti Milletvekili Aydın: Adıyaman’da daha güzel yatırımlar yapacağız

 - Videolu Haber

Gölebatmaz Caddesinde gerçekleşen ziyarete AK Parti Milletvekili Ahmet Aydın ile birlikte, AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Ziya Kaygusuz, Kadın Kolları Başkanı Saliha Diler, Gençlik Kolları Başkanı Mevlüt Kuştepe ve partililer katıldı.

Ziyaret sırasında vatandaşların talep ve sorunlarını dinleyen Milletvekili Ahmet Aydın, “Adıyaman’da yapılan yatırımları başlık halinde hazırlanmış olan broşürleri vatandaşlarımıza dağıtıyoruz. Esnaflarımızın talep ve sorunlarını dinliyoruz. Bütün mahalle temsilcilerimiz ve partililerimizle birlikte yapılan yatırımları vatandaşlarımıza tek anlatıyoruz. Bundan sonrada ilimizin kalkınması ve gelişmesi noktasında yatırımlarımız devam edeceğiz. Emeği geçen  partililerimize teşekkür ederim” dedi.

 

 

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA