Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 02-09-2021 12:50

Başkan Kılınç: Basın bir ilin olmasa olmazıdır

Adıyaman İnternet Gazetecileri Derneği (İGC) yönetimi, Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkan Kılınç: Basın bir ilin olmasa olmazıdır

Ziyarete, Adıyaman İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Mehmet Cihan Akbilek, Başkan Yardımcıları Hacı Çeliker, Selçuk Akbaş, Erkan Duymaz, Mehmet Toprak ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Adıyaman İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Mehmet Cihan Akbilek, , Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç’a, bölgede görev yapan gazetecilerin son durumu ve kent genelinde yaşanan gelişmelerle ilgili bilgi verdi.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, “Adıyaman İnternet Gazetecileri Derneği (İGC) Başkanı Mehmet Cihan Akbilek’e yönetimine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Basın bir ilin olmasa olmazı, halkımıza haber alma konusunda gece gündüz demeden çalışan basın mensubu arkadaşlarımıza kolaylıklar diliyorum. ”dedi.

“Elimizi her zaman taşın altına koymaya hazırız”

Adıyaman İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Mehmet Cihan Akbilek ise, “Adıyaman İnternet Gazetecileri Derneği olarak her hafta ilimizin dinamiklerini canlı yayında konuk edip ilimizin çalışmaları ve vatandaşlarımızın sorunlarını yetkililere aktaracağımız bir program düzenleyeceğiz. Basın ilimizin  gelişmesi ve ilerlemesi konusunda elimizi her zaman taşın altına koymaya hazırız. Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç’a bizlere gösterdiği ilgili ve alakadan dolayı teşekkür ederim” diye konuştu.

Kaynak : PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA