Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 08-09-2021 13:48

Başkan Emel Elabdulkadir’den aşı çağrısı

Arap Kadınlar Birlikte Yaşama Derneği Başkanı Emel Elabdulkadir, korona virüs (Covid-19) salgınını kontrol altına almak adına aşının önemine dikkat çekti.

Başkan Emel Elabdulkadir’den aşı çağrısı

Ülkelerinde yaşanan iç savaştan sonra Türkiye'ye sığınan Suriyelilere verilen sağlık hizmetlerinin yanında (Covid-19) salgınına karşı aşı hizmeti verdiğini Başkan Emel Elabdulkadir, Adıyaman’da ikamet eden Suriyelilere aşı çağrısında bulundu.

Kendisi de aşı olan Arap Kadınlar Birlikte Yaşama Derneği Başkanı Emel Elabdulkadir, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi; “Bütün dünyayı derinden etkileyen bu salgını kontrol altına almak için sırası gelen bütün Suriyeli kardeşlerimizin mutlaka aşılarını yaptırmalarını tavsiye ediyorum. Bu özellikle bizlere kucak açan Türkiyeli kardeşlerimize ve bizim birbirimize karşı sorumluluğumuzdur. Biz hep birlikte bu toplumda yaşıyoruz. Hastalığın yayılımını engellemek ve toplumsal bağışıklığın oluşması için bu süreci aşıyla aşacağız İnşallah. Adıyaman’da aşılamanın beklenen seviyeye gelmesi için de tüm Suriyeli kardeşlerimizi aşı yapmaya davet ediyorum” dedi.

Kaynak: PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA