Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 12-09-2021 13:30

Gaziantep, Yeşilçam şarkılarıyla zamanda yolculuk yaptı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen konser etkinliğinde, Belkıs Özener ve Çiğdem Gürdal sanatçılarının seslendirdiği Yeşilçam şarkıları vatandaşları zamanda yolculuğa çıkardı.

Gaziantep, Yeşilçam şarkılarıyla zamanda yolculuk yaptı

Gazi şehirlileri Yeşilçam Film kuşaklarının eşsiz film müzikleriyle yeniden buluşturmak, vatandaşlara nostaljik bir konser yaşatmak amacıyla Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm Daire Başkanlığınca hayata geçirilen “Ustalara Saygı-Yeşilçam Şarkıları Konseri” adlı etkinlik, Masal Parkı’nda müzikseverlerle buluşturuldu.

Yeşilçam filmlerinin ve şarkılarının seslendirildiği konserde, şarkılara zaman zaman dinleyiciler de eşlik etti.

Solist sanatçı Çiğdem Gürdal, Gaziantep’te konser vermekten dolayı çok mutlu olduğunu dile getirerek, "Bu kıymetli organizasyonunda siz saygıdeğer sanatseverlerle karşı karşıya olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyorum” diye konuştu. 

Yeşilçam'ın hafızalara kazınan seslerinden Belkıs Özener ise, "Değerli Gaziantepliler, değerli dinleyenlerim. Yıllarca beni sinemadan dinlediniz. Şimdi karşınızdayım. Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum ve ayrı ayrı kucaklıyorum" diyerek dinleyicileri selamladı.

 

Kaynak: PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA