Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 22-09-2021 15:28

Başkan Kılınç, muhtarlarla bir araya geldi

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneğini ziyaret ederek, muhtarlarla bir araya geldi.

Başkan Kılınç, muhtarlarla bir araya geldi

Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahdulkadir Geylanı Taş’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette, muhtarlardan mahallelerinin ve köylerinin sorunlarını dinleyen Başkan Kılınç, çözüm için gerekli çalışmaların talimatını vereceğini söyledi.

Muhtarlarla birlikte şimdiye kadar güzel bir şekilde çalıştıklarını, bundan sonra da Adıyaman için el birliğiyle güzel çalışmalara imza atacaklarını dile getiren Başkan Kılınç, burada yaptığı açıklamasında; “Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneğini ziyaret ederek kıymetli muhtarlarımızla hasbıhal ettik. Bir araya geldiğimiz muhtarlarımızdan mahallelerinin ve köylerinin sorunlarını ve isteklerini dinledik. İnşallah, gücümüzün yettiğince sorunları halledip, taleplere cevap vermeye çalışacağız. Muhtarlarımız bizim gözümüz, kulağımız, halkımızla aramızdaki köprümüzdür. Bizim için görüşleri ve gözlemleri çok önemli” dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahdulkadir Geylanı Taş ve muhtarlar ise, kendilerine her zaman destek veren Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a teşekkür etti.

 

Kaynak: PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA