Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 24-09-2021 16:20

Başkan Kılınç Mahalle ve esnaf ziyaretlerine devam ediyor

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, mahalle ve esnaf ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Başkan Kılınç Mahalle ve esnaf ziyaretlerine devam ediyor

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, şehrin merkezi mahallelerinden olan Musalla ve Eskisaray mahallelerinde esnafları ziyaret ederek sıkıntı, talep ve önerilerini dinledi.
Göreve geldiği günden bu yana halkın sorunlarıyla yakından ilgilenen Başkan Kılınç, Musalla ve Eskisaray mahallelerinde yaptığı esnaf ziyaretinde vatandaşlarla uzun uzun sohbet edip, Adıyaman Belediyesi tarafından yapılaması planlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Ziyaretle ilgili bir değerlendirmede bulunan Başkan Kılınç, şunları dile getirdi: “Musalla ve Eskisaray mahallelerimizdeki esnafını ziyaret edip, sorunlarını dinledik. Adıyaman’ımız için birlik ve beraberlik ruhuyla neler yapabileceğimizi konuştuk. Kısa sürede çözülebilecek sorunları tespit edip, yerinde çözmeye çalıştık. Bizi sıcak bir şekilde karşılayan esnafımıza teşekkür ediyor, tüm ekiplerimizle birlikte, gece-gündüz demeden Adıyaman’ımız için çalışmaya devam edeceğimizi tekrar belirtmek istiyorum.”
Ziyaretler kapsamında Eskisaray Mahallesi’nde bulunan Özel Gözde Hastanesi’ni de ziyaret eden Başkan Kılınç, hastanede yatan hasta ve yakınlarına da geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

Kaynak: PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA