Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 12-10-2021 11:18

Başkan Turanlı: İkinci Kapalı Semt Pazarı’nın startını verdik

Adıyaman'ın Kahta Belediyesi tarafından Yavuz Selim Mahallesinde yapılan çok amaçlı kapalı semt pazarının ikincisi, ilçenin en kalabalık nüfusunu barındıran Cumhuriyet Mahallesi’nde de yapılacak.

Başkan Turanlı: İkinci Kapalı Semt Pazarı’nın startını verdik

Kahta Belediyesi, mahalle sakinlerinin mevsim koşullarından etkilenmeden konforlu bir şekilde alışveriş yapacağı kapalı semt pazarlarını ilçe genelinde yaygınlaştırıyor.

Cumhuriyet Mahallesinde alt yapı ve zemin dolgu çalışmaları süren semt pazarı inşaatı ile birlikte çevresinde bulunan ve kapalı olan yollarda açılmaya başlandı.

Hizmet üretirken Kahta halkının konforunu ve yaşam standardını yükseltmek hedefiyle çalıştıklarını ifade eden Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, “'İlçemizin ikinci Çok Amaçlı Kapalı Semt Pazarı’nı Cumhuriyet mahallemizde inşa etmeye başlamış bulunuyoruz. Alt yapı çalışmaları sürdürülen Semt Pazarı’mızın inşaatı ile birlikte çevresinde bulunan ve kapalı olan yolları da açmaya başlıyoruz. 3 Nolu Sağlık Ocağı civarında 1600 metrekare kapalı alandan oluşan projemizin içerisinde 60 metrekare de Muhtar Evi yer alıyor. Cumhuriyet Mahallesi sakinlerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Kaynak: PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA