Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 01-11-2021 17:36

AK Partili Toprak: Adıyaman'a 20 hekim ataması yapılacak

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Adıyaman Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Adıyaman'a 20 Hekim ataması yapılacağını söyledi.

AK Partili Toprak: Adıyaman'a 20 hekim ataması yapılacak

Milletvekili Fatih Toprak, Adıyaman il ve ilçelerinde görev yapmak üzere Sağlık Bakanlığı 101. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü kurası ile 11 uzman hekim ve 9 pratisyen hekim olmak üzere toplam 20 hekim ataması yapılacağını belirtti.

Milletvekili Toprak, konuyla ilgili yaptığı açıklamasında; “101. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü kurası ile açıklanan münhal listede İlimize 20 Hekim kadrosu tahsis edilmiştir. 3 Kasım tarihinde yapılacak kura ile atamalar gerçekleşmiş olacak. Yeni atamaların ilimize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Böylece Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 4 uzman, Kahta Devlet Hastanesi'ne 1 uzman, Besni Devlet Hastanesi'ne 2 uzman, 4 pratisyen, Besni İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne 1 uzman, Gölbaşı Devlet Hastanesi'ne 1 uzman, 5 pratisyen, Çelikhan Devlet Hastanesi'ne 1 uzman, Gerger Devlet Hastanesi'ne 1 uzman hekim ataması yapılacak.

 

Kaynak: PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA