Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 02-11-2021 15:50

Kızılay yöneticileri ve gönüllülerinden, Başkan Kılınç’a ziyaret

29 Ekim-4 Kasım tarihleri arasında kutlanan Kızılay Haftası dolayısıyla Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’ı makamında ziyaret eden Kızılay Adıyaman Şubesi yöneticileri ve gönüllüleri, desteklerinden dolayı Başkan Kılınç’a teşekkür etti.

Kızılay yöneticileri ve gönüllülerinden, Başkan Kılınç’a ziyaret

Kızılay Adıyaman Şubesi, 29 Ekim-4 Kasım tarihleri arasında kutlanan Kızılay Haftası dolayısıyla Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a bir ziyaret gerçekleştirdi.

Kızılay Haftası etkinlikleri kapsamında Belediye Başkanı Kılınç ile makamında bir araya geldiği ziyarette, Kızılay Adıyaman Şubesi Başkanı Murat Bulut, yönetim kurulu üyeleri ve Kızılay gönüllüleri, kendilerine her zaman destek veren Belediye Başkanı Kılınç’a teşekkür etti.

Ziyarette Kızılay Şube Başkanı Bulut, Belediye Başkanı Kılınç’a Kızılay’ın uluslar arası, ulusal ve yerelde yaptığı çalışmalar hakkında da bilgiler verdi.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ise Kızılay Adıyaman Şubesi’nin aktif çalışmalarını takdir ettiğini belirterek, “Kızılay Adıyaman Şube Başkanı Murat Bulut’a, yönetim kurulu üyelerine ve gönüllülerine, Kızılay Haftası münasebetiyle gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı çok teşekkür ediyorum. Her türlü felaket ve sorunda hep en önde olan Kızılay çalışanlarının ve gönüllülerinin haftasını kutluyorum” diye konuştu.Ziyaret, sıcak sohbetle devam etti.

Kaynak: PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA