Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 09-11-2021 18:46

Müdür Gönen’in köy okullarını ziyaret etti

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen'in köy okullarına ziyaretleri devam ediyor.

Müdür Gönen’in köy okullarını ziyaret etti

Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen’in köy okullarına ziyaretleri devam ediyor. Hakan Gönen bu kapsamda; Kömür İlkokulu, Kömür Ortaokulu, Şehit Abdurrahman Doğan İlk/Ortaokulu, Bölükyayla Ortaokulu ve Bölükyayla İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek yüz yüze eğitime devam eden öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, göreve geldiği günden itibaren üzerinde önemle durduğu belde veköy okullarını sık sık ziyaret ederek, okulların durumu ve varsa eksikliklerin ivedilikle tamamlanması için gerekli çalışmaların yapılmasını sağlıyor. 

Köy öğretmenlerinin büyük fedakârlıklarla görevlerini sürdürdüğünü söyleyen Milli Eğitim Müdürü Hakan Gönen, "Eğitim de fırsat eşitliği ilkesi gereği, dezavantajlı sayılan köy okullarda eğitim gören öğrencilerimizin şehirde yaşayan yaşıtlarından geri kalmaması için tüm imkânları seferber ediyoruz. Ziyaretlerimin çoğunu köy okullarına yaparak buradaki çocuklarımızın sıkıntılarını ve ihtiyaçlarını yerinde görüp müdürlük olarak elimizdeki imkânlar dâhilinde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ayrıca ilimizin en ücra köşelerinde, sınırlı imkânlar dâhilinde bu onurlu mesleği hakkıyla ifa edebilmenin mücadelesini vermekte olan öğretmen arkadaşlarımın içinde bulundukları şartlara yakından tanık olmaktayız.”dedi.

Kaynak: PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA