Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 21-11-2021 14:44

Başkan Aydın: Yapacak işimiz yürüyecek daha çok yolumuz var

TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adıyaman Milletvekili Av. Ahmet Aydın, Amasya ve Tokat illerinde AK Parti AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından düzenlenen ‘Teşkilat Akademisi Liderlik Okulu Eğitim Programı’na katıldı.

Başkan Aydın: Yapacak işimiz yürüyecek daha çok yolumuz var

Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Aydın, Tokat’ta düzenlenen programda yaptığı konuşmasında, gündemi belirlenen Türkiye'den gündemi belirleyen bir Türkiye'ye kavuştuklarını vurguladı.

Aydın, sözlerine şöyle devam etti: "Mavi vatanda, Suriye'de haklının yanında olmasından, Libya'da, Karabağ'da Azerbaycan'a desteğimizden, kendi İHA-SİHA larımızı üretmekten, zulmün karşısında liderimizin güçlü duruşundan, Karadeniz'de Milli sondaj gemimiz ile doğalgaz bulmamızdan, 46 yıllık PKK ve FETÖ Terör Örgütünün kökünü kazarak bitirme noktasına getirdiğimizden dolayı rahatsızlar."

"Gündemi belirlenen Türkiye'den gündemi belirleyen bir Türkiye'ye kavuştuk" diyen Aydın, "Yardım alan bir ülke konumundan en çok yardım yapan ülke konumuna geldik. Yapacak işimiz yürüyecek daha çok yolumuz var. Bir ve beraber olarak kucaklayacağımız aydınlık bir geleceğimiz var” dedi.

Programın ardından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Av. Özlem Zengin tarafından Aydın'a plaket takdim edildi. Aydın, düzenlenen programların ardından Tokat ve Amasya AK Parti İl Başkanlıklarını ziyaret etti.

 

Kaynak: PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA