Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 18-12-2021 18:48

Aydın, 14 ilde 'Teşkilat Akademisi' programına katıldı

Adalet Kalkınma Partisi (AK Parti) Adıyaman Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi(TBMM) Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ahmet Aydın, AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından başlatılan "Hikayenin Kahramanı Sensin" temasıyla düzenlenen Denizli ve Uşak'ta "Teşkilat Akademisi" programına katıldı.

Aydın, 14 ilde 'Teşkilat Akademisi' programına katıldı

Adalet Kalkınma Partisi (AK Parti) Adıyaman Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi(TBMM) Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ahmet Aydın, Bitlis, Muş, Iğdır, Ağrı, Amasya, Tokat, Gümüşhane, Bayburt, Yalova, Kocaeli, Eskişehir, Bilecik, Uşak ve son olarak Denizli'de devam eden "AK Parti Demokrasi Yolculuğu ve Lider" AK Parti teşkilatları ile bir araya geldi.

"Birliğimizi, beraberliğimizi perçinliyoruz"
Uşak ve Denizli'de AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından başlatılan "Hikayenin Kahramanı Sensin" temasıyla düzenlenen Uşak'ta "Teşkilat Akademisi" programına katılan Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ahmet Aydın, "Teşkilat üyelerimiz ile birlikte oldukça verimli geçen teşkilat programlarımızda dava arkadaşlarımızla birliğimizi, beraberliğimizi perçinliyoruz. Gittiğimiz illerde hemşerilerimiz ile bir araya gelerek onlar ile birlikte oluyoruz."dedi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi(TBMM) Milli Savunma Komisyonu Başkanı Ahmet Aydın, Denizli Büyükşehir Belediyesi Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezinde ve Uşak'ta düzenlenen "Hikayenin Kahramanı Sensin" programların ardından kentte çeşitli temaslarda bulundu.

Kaynak: PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA