Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 26-12-2021 16:14

Başkan Kılınç, Yeni projeler için Ankara’da temaslarda bulundu

Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman’a yeni projeler kazandırılması için Ankara’da çeşitli temaslarda bulundu.

Başkan Kılınç, Yeni projeler için Ankara’da temaslarda bulundu

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Ankara Kızılcahamam'da düzenlenen Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısına katılmak üzere Ankara'ya giden Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Adıyaman’a önemli yatırımlar kazandırılması için çeşitli ziyaretlerde bulunmayı da ihmal etmedi.
Ankara’da gerçekleştirdiği ziyaretlerin ilkini; Çevre, Şehircilik ve İlklim Değişikliği Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Genel Müdürü Vedat Gürgen ve Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Bakır'a yapan Başkan Kılınç, Adıyaman'daki kentsel dönüşüm sürecindeki sorunlarla ilgili görüş alışverişinde bulunup, vatandaşların taleplerini en güçlü şekilde dile getirdi. Ziyaret sonunda kısa bir bilgi veren Başkan Kılınç, "Olumlu neticelerle sürecin devam etmesi için tüm mücadelemizle sahadayız" dedi.
Bir sonraki durağı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yerel Yönetimler Genel Müdürü Turan Konak olan Başkan Kılınç, burada da belediyenin insan kaynakları konularında istişarelerde bulundu.
Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Uzm. Dr. Orhan Koç'u da makamında ziyaret eden Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Genel Müdür Koç'la yaptıkları görüşmede, Adıyaman'daki engelli ve yaşlı vatandaşlara yönelik çalışmalarla, Adıyaman’da yapmayı planladıkları Engelli Misafirhanesi ve Yaşlı Destek Merkezi noktasında görüş alışverişinde bulundu.
Başkan Kılınç ziyaretler sonunda yaptığı açıklamada, tüm yetkililere misafirperverliklerinden ve sıcak ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

 

Kaynak: PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA