Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 06-01-2022 10:24

CHP'li Köse: CHP'li belediyelere kumpas kuruyorlar

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Danışmanı Fatma Köse, CHP'li belediyelerinin çalışmalarının, iktidar tarafından sekteye uğratmak istediklerini ve kumpas kurmaya çalıştıklarını ileri sürdü.

CHP'li Köse: CHP'li belediyelere kumpas kuruyorlar

"Sosyal medyayla halkı galeyana getiriyorlar"
Fatma Köse, bu davranışın hiçbir inançla bağdaşmadığını, yapılanın karalama kampanyalarının en çok iktidarı küçük düşürdüğünü belirtti.
Köse, özellikle Ankara ve İstanbul belediyeleri ile ilgili iftira atıldığını belirterek,"Özellikle CHP, Ankara ve İstanbul belediyelerini AKP'den alınca, iktidar kanadında hep bir hareketlilik var. Sürekli iftira atma, sürekli açık arama, sürekli yaftalama peşindeler. Ne gibi bir iftira atarak prestiji sallayabiliriz diye düşünüyorlar. Yahu bırakın işin ehli görevini yapsın. Şayet güzel yönetiyorsa buna sevinmelisin. Halkım güzel yönetiliyor demelisin. Ama sırf kendi insanları belediye başkanı olmadı diye bu kadar kumpasa gerek yok ki. Yok Mansur Yavaş para çalıyor, yok Ekrem İmamoğlu belediyede terörist besliyor. Bakın bu tür karalama kampanyaları işe yaramaz. Varsa bir sorun adalete bırakacaksın bu işi. Sosyal medyadan adalet sağlanmaz. Halkı galeyana getirmekten başka bir şey değil bu yapılanlar. Hangi inançta, hangi inanışta, hangi vicdanda iç savaş çıkartmak, iftira atmak, kumpas kurmak var?" şeklinde konuştu.

 

Kaynak: PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA