Advert
Güncel
Giriş Tarihi : 06-01-2022 10:50

Besni Devlet Hastanesi en yüksek kalite puanını aldı

Adıyaman'ın Besni ilçesinde ağlık Bakanlığı'nın Sağlıkta Kalite Standartları (SKS) değerlendirmesinde Besni Devlet Hastanesi en yüksek kalite puanını aldı.

Besni Devlet Hastanesi en yüksek kalite puanını aldı

Her yıl kalitesini tescilleyen Besni Devlet Hastanesi Sağlık Bakanlığı'nın Sağlıkta Kalite Standartları (SKS) değerlendirmesinde de Adıyaman’da en yüksek kalite puanını aldı. 
"Çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek"
Besni halkına kaliteli hizmeti sunma adına çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini belirten Kalite Standartları Birim sorumlumuz Başhekim Yardımcısı Şuheda Arpacı,"Hastanemizin B rolüne geçmesiyle birlikte hizmet standartlarımız da artmaktadır. Besni Devlet Hastanemizde Uzman Doktor sayısı artmaya devam ediyor, yeni açılacak hizmet alanlarımız ile hastanemiz daha da büyüyecek. Halkımıza kaliteli hizmet sunmak adına çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek. Hastanemizde  Kalite prosedürlerinin aktif uygulanması, enfeksiyon kontrolü ve denetimi, otelcilik hizmetlerinin en iyi şekilde sunulması, hasta çalışan memnuniyetinin sürekli takibi hastane yönetimimiz tarafından özenle yapılmaya devam edilecektir. Sağlık Bakanlığı tarafında yapılan bu denetimde aldığımız yüksek puan bizi gururlandırdı. Bu başarının sağlanmasından hastane yönetimimiz, birim sorumlularımız, bilgi işlem, güvenlik hizmetleri ve yemekhanesinden temizlik işlerine kadar her bir çalışanın emeği olduğunun bilincindeyiz. Başarılarından dolayı hastanemizin tüm çalışanlarını tebrik ediyorum" Dedi

 

Kaynak: PHA
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA