GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-03-2023 20:34   Güncelleme : 21-03-2023 20:34

Adıyaman Belediyesi ‘153 Çağrı Merkezi’yle sorunlara yetişiyor

ADIYAMAN (PHA) - Depremin yaralarını hızlı bir şekilde sarmaya çalışan Adıyaman Belediyesi, daha önce yıkılan belediye binasında yer alan 153 Çağrı Merkezini yeniden oluşturarak vatandaşlardan talepleri almaya devam ediyor.

Adıyaman Belediyesi ‘153 Çağrı Merkezi’yle sorunlara yetişiyor

Adıyaman Belediyesi, 6 Şubat’taki Kahramanmaraş merkezli depremlerin etkisinden hızlı bir şekilde kurtularak yaraların bir an önce sarılması için gayret ortaya koymaya devam ediyor.
İlk olarak yıkılan belediye binasının yerine geçici olarak hizmet vereceği yeni yerine taşınan Adıyaman Belediyesi, daha sonra da halkın sorunlarını aktardığı 153 Çağrı Merkezini hızlı bir şekilde yeniden oluşturarak talep, istek ve şikayetleri almaya başladı.
Merkezde çalışan personel kadrosunu güçlendirerek, bu süreçte alınan taleplere en hızlı şekilde ulaşmayı amaçladıklarını söyleyen Adıyaman Belediyesi yetkilileri, afetin ardından hızlı bir şekilde oluşturdukları çağrı merkezi sayesinde her gün yüzlerce talep aldıklarını belirterek, "Zorda olsa görevimizin başındayız. Bu süreçte teknik aksaklıklardan dolayı sadece 5 telefonla taleplere yetişmeye çalışsak da, inşallah en kısa sürede yeniden eski teknik donanımlarımızı sağlayıp, halkımıza daha sağlıklı bir şekilde hizmet vereğiz” diye konuştu.
 

Kaynak : PHA

EditörEditör