SİYASET
Giriş Tarihi : 22-08-2023 20:02   Güncelleme : 22-08-2023 20:02

Adıyaman iki bakanı birden ağırlayacak

ADIYAMAN (PHA) - Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremden etkilenen Adıyaman'a temaslarda bulunmak üzere gelen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdülkadir Uraloğlu temel atma törenine ve toplantıya katılacak.

Adıyaman iki bakanı birden ağırlayacak

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremden etkilenen Adıyaman'a temaslarda bulunmak üzere gelecek olan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdülkadir Uraloğlu ilk olarak Adıyaman Valiliği ve Adıyaman Belediyesi ziyaretleri sonrası Adıyaman Merkez Kentsel Dönüşüm Projesi temel atma törenine katılacaklar.
Daha sonra Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdülkadir Uraloğlu AK Parti Adıyaman İl Başkanlığı ziyareti sonrası Besni ilçesinde bulunan Viyadüğü inceleyerek Şahinbey Çarşısını ziyaret ederek esnaflarla bir araya gelecek. Son olarak Bakan Uraloğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın canlı bağlantı şeklinde katılacağı açılışta projelerin ve temel atmaların törenine katılacak. Bakanlar Uraloğlu ve Uraloğlu, daha sonra kentten ayrıldı.
 

Kaynak : PHA

EditörEditör