GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-09-2023 15:14   Güncelleme : 21-09-2023 15:14

Adıyaman'da 'Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı' gerçekleştirildi

ADIYAMAN (PHA) - Adıyaman'da Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Adıyaman Valisi Dr. Osman Varol başkanlığında gerçekleştirildi.

Adıyaman'da 'Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı' gerçekleştirildi

Acil çağrı hizmetlerinin etkin, verimli ve hızlı bir şekilde vatandaşların hizmet sunması ve ilgili birimler arasındaki işbirliği ve koordinasyonun sağlıklı bir şekilde yürütülmesi amacıyla düzenlenen 112 Acil Çağrı Hizmetleri İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Vali Dr. Osman Varol başkanlığında gerçekleştirildi. 
Toplantıda, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Seydi Körede tarafından Acil Çağrı Merkezinin faaliyet ve çalışmaları ile ilgili sunum yapılırken, 112 Acil Çağrı Merkezinin vatandaşlara daha hızlı ve daha kaliteli hizmeti verebilmesi için yapılması gereken çalışmalar istişare edildi. 
112 Acil Çağrı Merkezine gelen çağrıların büyük çoğunluğunun asılsız çağrılar olduğunu ifade eden Vali Varol, gerçek vakalara ulaşma noktasında sorun yaşamamak için vatandaşlardan ricada bulunarak çağrı merkezini asılsız yere meşgul edilmemesini ve bu konuda daha duyarlı olunmasını istedi.
 

Kaynak : PHA

EditörEditör