GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-08-2023 15:02   Güncelleme : 21-08-2023 15:02

Adıyaman’da refüj ve kavşaklar yenilenmeye devam ediyor

ADIYAMAN (PHA) - Adıyaman Belediyesi, deprem sonrası oluşan hasarları gidermek için şehir genelindeki refüj ve kavşakları yenilemeye devam ediyor.

Adıyaman’da refüj ve kavşaklar yenilenmeye devam ediyor

Kahramanmaraş merkezli depremden en çok etkilenen illerden olan Adıyaman’da meydana gelen hasarı ortadan kaldırmak için gece gündüz demeden çalışan Adıyaman Belediyesi, depremin yaralarını sarmaya devam ediyor.
Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından sürdürülen çalışmalar hakkında bilgi veren yetkililer, Atatürk Bulvarı boyunca bulunan orta refüj ve kavşaklarda yenileme ve düzenleme çalışmalarına başladı.
Sürdürülen çalışmaları yerinde inceleyen Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, depremin yaralarının sarılması için çalışmalarına ara vermeden devam edeceklerini belirterek, “Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından depremin yaralarının en hızlı şekilde sarılması için çalışmalarımız devam ediyor. Bu anlamda ekiplerimiz bir yandan Atatürk Bulvarında yıpranan refüj ve kavşaklarda bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor. İnşallah Adıyaman’ımızı o eski güzel günlerine kavuşturmak için tüm birimlerimizle yoğun bir çaba içerisinde olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
 

Kaynak : PHA

EditörEditör