SİYASET
Giriş Tarihi : 20-01-2023 13:33   Güncelleme : 20-01-2023 13:33

Dağtekin’den şehit ailelerine ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, şehit ailelerini ziyaret ederek Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamlarını iletti.

Dağtekin’den şehit ailelerine ziyaret

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin’in şehit aileleri ziyaretinde Yönetim Kurulu Üyeleri Kadir Işıkgün ve Mehmet Keser de eşlik etti.
Ziyaretlerinde şehitlerin emaneti olan göz nuru aile bireyleri ile yakından ilgilenen Başkan Dağtekin, şehit ailelerinin her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.
Kahramanların ailelerini ziyaret ederek yanlarında olduklarını gösterdiklerini belirten Başkan Dağtekin “Aziz ecdadımızın kanlarıyla sulanmış cennet vatanımızın her karış toprağı nice kahramanlık destanlarını haykırmaktadır. Tarihimizin her bir sayfası, şehitlerimizin şan ve şerefini anlatmaktadır. Böyle bir ecdadın varisleri olmanın haklı gururuyla şehitlerimizi her an hayırla ve minnetle yâd ediyoruz. AK Parti ailesi olarak sosyal politikalar birimimiz her daim şehit ailelerimizin yanlarındadır. Sorun ve sıkıntıları noktasında özveriyle çalışmaktadırlar. Onlar bize şehirlerimizin emanetleridir. Ay yıldız bayrağımız için Ülkemiz için şehit olan kahramanlarımızın emanetlerini ziyaret ederek onların her zaman yanlarında olduğunu bir kez daha gösterdik. Vatanımız için gözlerini kırpmadan şahadet şerbetini içen kahramanlarımız için ne yapsak azdır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti büyük bir devlettir. Vatan uğruna canlarını hiçe sayarak şehit olan kahramanlarımızın hakkını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Bu anlamda şehitlerimizin emanetleri olan kıymetli ailelerine sahip çıkmak hepimizin boynunun borcu olmalı” şeklinde konuştu.
Şehit yakınları da AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin ve heyetine gösterdikleri özel ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerini sundular.

EditörEditör