ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 20-03-2023 15:01   Güncelleme : 20-03-2023 15:01

Fatma hemşirenin cansız bedeni bulundu - Videolu Haber

ADIYAMAN (PHA) - Adıyaman'ın Tut ilçesinde, sel felaketinde akıntıya kapılıp kaybolan hemşire Fatma Tekdal'ın, arama çalışmalarının 6'ncı gününde cansız bedenine ulaşıldı.

Fatma hemşirenin cansız bedeni bulundu  - Videolu Haber

25 kilometrelik alanda çalışmalarını sürdüren ekipler, bu sabah kaybolduğu yerden 8 kilometre uzaklıktaki Boyundere köyü yakınlarında Fatma Tekdal'ın cesedini buldu. 2 aylık hamile olan Fatma Tekdal'ın cenazesi, otopsi için morga kaldırıldı.
Ekipler, Fatma Tekdal'ın kayıp kızı 1,5 yaşındaki Zeynep Zümra Tekdal'ı arama çalışmalarını sürdürüyor.
Milli Savunma Bakanlığı Adıyaman'daki sel felaketinde kaybolan ve Mehmetçiklerin havadan dron ile arama çalışmalarına destek verdiği Hemşire Fatma Tekdal'ın naaşına ulaşıldığını açıkladı.
Milli Savunma Bakanlığı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Adıyaman'daki sel felaketinde kaybolan ve Mehmetçiklerimizin havadan drone ile arama çalışmalarına destek verdiği Hemşire Fatma Tekdal'ın naaşına ulaşıldı. Fatma Tekdal'ın 1.5 yaşındaki bebeği Zeynep Zümre Tekdal'ı arama çalışmaları ise AFAD yetkilileri ile koordineli şekilde sürüyor. Vatandaşımıza Allah'tan rahmet diliyoruz" ifadelerini kullandı.
 

Kaynak : PHA

EditörEditör